TURAN BİRLİĞİ TEŞKİLATI HABER PORTALI

  

Elturan MUSAYEV-YÜZ  YILIN  KISASI YAPAY DEPREM VE  BİNLERLE CANIMIZ CANINDAN OLDU. 


Elturan MUSAYEV-YÜZ  YILIN  KISASI  YAPAY DEPREM VE  BİNLERLE CANIMIZ CANINDAN OLDU. 

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar

YÜZ  YILIN  KISASI
YAPAY DEPREM VE  BİNLERLE CANIMIZ CANINDAN OLDU. 

Artık  ilim adamları kendi açıklamalarını defalarca yaptılar.
2 deprem peş-peşe aynı yerde ,aynı derinlikte olamaz.  2023 hefedlerine giden Türkiyeni  alı koymak , iç karışıklık çıkarmak , Türkiyeni Suriyenin,  Irakın  haline getirmek , Türkiyenin yeni bulunan  fosil yakıt ihtiyatlarına çökmektir maksat.
Kahramanmaraş,  Gaziantep  İngiliz sömürgesine ve istilasına karşı savaşmış  şehirlerdir. Tam da yüz yılın tamamında o şehirleri yapay depremle yok etmek yüz yılın kısasıdır. Demek ki , içlerindeki  Türk düşmanlığı  sönmemiş. Yüz yıldır  intikam  almak peşindeymişler.
O şehirlerin halkı yinede kahramandır. Eskisindende  güçlü kahramanlar. Batının Türk milletine karşı olan kin ve nefretine karşı canlarıyla direndiler.
Ellerinde çok güçlü bir silahın olduğu artık kesin. 
Ama başaramıyacaklar. Türk milletinin birliyini , vatan aşkını asla söndüremeyecekler. Bizler bir ölür bin diriliriz. Günün birin de " yapay Tanrı " da ortaya çıkarırlar. Bizim Allahımız bize yeter.
Bu depremin uzaydaki uydularla bağlantısı muhakkakki vardır. Aynı mikro dalga fırın gibi üsten basınç uygulamakla enerji akınıyla yerin altındaki enerji birikimini aktifleştirmek. Çok akıllıca. İşte düşman. "Su uyur düşman uyumaz" bu işte. İşte o yüzden  şimşeyi andıran işık dalqalarının çıkması aynı mikrodalga fırında oluşan  şimşeyi andıran ışık akını gibi.
İlk baştan bu düşman işi deye yazmak istedim. Sonra sosyal sitelerde  batı yanlısı  ba"zılarının  "yok öye ,yok böyle ", " kimin gücü yeterki" ve saire  ört bas etmeleri şübheleri artırdıkça artırdı. Evet o gece ABD gemisinin orada ne işi vardı ?  Ha  evde canı sıkılmıştıda gelmişti.  Yok. Yemezler. Yüz yıl sonra yine gemi ile geldiler. Gelsinler , nice gemileri sulara gömdük.
Bu gün gerçekten birlik , dayanışma günüdür.
BU  İBLİSE KARŞI  BİR SAVAŞTIR.
Yer yüzünde insan azaltmak başlıca  pilnları.
Yer yüzünü kendi aralarında  bölüşmek ,Servetlerine konmak . İsmi de demokrasi.
Oysa ki yer yüzünün tüm servetleri adaletli şekilde bölüşülürse ne bir aç ,ne bir fakir  kalmazdı.
Geçmiş olsun.

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar
Etiketler:


Bir Yorum Yaz
Bu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Şartlar ve Koşullar