TURAN BİRLİĞİ TEŞKİLATI HABER PORTALI

  

Lütfullah KALELİ-KAFKASLAR ve BALKANLAR


Lütfullah KALELİ-KAFKASLAR ve BALKANLAR

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar

KAFKASLAR VE BALKANLAR 

            Kafkaslarda Ermenistan ve Balkanlar’da Yunanistan Ta kuruluşundan itibaren tetikçilik yapmak-mayın görevi üstlenmek- Türk düşmanlığı yapmak üzere kodlanmış iki zavallı ulus,  iki yapay devlet! İki intihar etmek üzere İsevi dünya tarafından beslene gelen iki baş ağrısı! 

            İsevi dünya; bir türlü, eş zamanlı saldırıyı başlatacak fırsatları oluşturamadı. Doğu cephesinde Rusya; olmazsa ikame edilmek üzere İran yedek tutuluyor. Üzerinde yüzyılı geçen bire emek çekiliyor. 

            Humeyni; sürgün hayatını Fransa’da geçirdi. (MİSAFİR EDİLDİ.) Tıpkı PKK gibi. Sonrası malum. İran, tarihi boyunca; kendine tek rakip-tek düşman olarak Türkleri seçmiştir. Milli destanlarında buna sıkça rastlanır. 

            İslam öncesi ve İslam sonrası dönemlerde; Türk düşmanlığına, Farsların devlet kotlarında rastlamak kaçınılmazdır. Pers imparatorluğunun yıkılmasından Arapları sorumlu tutarlar. Ancak Türklere düşmanlık yapmazlarsa varlıklarını idame ettiremezler. Aynı Ermeniler- Yunanlar ve Arap idareciler gibi. 

            Balkanlarda ise; Yunanistan ve gerisinde, ikame olarak bekletilen, Avrupa’nın emniyet supabı görevi verilen Sırplarında üzerlerinde sürekli çalışılarak hazırda tutulmaya çalışılıyor. Amerika’ya verilen görev ise Rusya’ya verilen göreve çok benziyor. Her iki devlette Türkiye sınırlarına askeri yığınak yapmaktan asla vaz geçemiyor. 

            Televizyonlarda çeşitli programlara katılan zevat, iki eşleştirmeye bir türlü değinmek dikkat çekmekten çok uzaktalar. Tüm bu faaliyetlerin ardındaki esas güce değinemiyorlar. Fener Rum patrik hanesi- Vatikan-Siyonizm. 

            Bizde ki Siyonist düşmanlığı yalnızca slogandan ve ütopyadan ibaret, içi boş bir hareketlenme. Gönül isterdi ki iş bu hareketlenmenin içi dolu olsun, ayakları yere bassın. Belki bir başka bahara! 

            Türk aydınları bela merkezleri bu üçlemeye karşı dikkatli olmalı. Tanımadığın düşmana karşı savaşamazsın! Bilmediğin düşmana karşı kendini savunamazsın arkadaş. 

            Türk savunma planlarını hazırlayan kişilerin umarım ki dikkatinden kaçmamıştır, ; Bize açılacak büyük savaşın planları üzerinde yüz yıldan fazla bir süre çalışılıyor- gerekli düzeltmeler dikkatle yapılıyor. Her bir şeyin tamam olması isteniyor. 

            Büyük savaşta; saldırılar, karadan-denizden- havadan ani bir saldırı ile akın şeklinde olacaktır. Bizlerin uçar birliklerimiz genişletilip güçlendirilmeli, Cephane fabrikalarının sayısı hızla artırılmalı, yoğun saldırılar altında bile üretime devam edebilmelidir. Ukrayna’nın acıklı hali bizlere ders olmalıdır. Avrupa’nın kâğıttan kaplan olduğu belli oldu. Bir Ukrayna’ya bile cephane yetiştirmekten acizler! 

            Deniz kuvvetlerimiz güvenli hava ortamında savaşacak ve tüm Avrupa donanmalarını bir hamlede yenecek güce hızla ulaştırılmalıdır. Ordumuzun silah ve personel sayısı artırılmalı doğuda iki, güneyde iki, Adalar denizine mücavir sahada olmak üzere iki ordu tam teşekküllü hiçbir eksiği olmayan iki orduya daha ihtiyaç var. Muharip uçak sayımız üç katına çıkarılmalıdır. 

            Görklü ÇALAP’IMIZ(Tanrımız-Allah’ımız) DURMADAN ÇALIŞAN-GECEYİ, GÜNDÜZE KATAN-Sabırla önlerindeki engelleri aşmaya çalışan bilinmezlerimize-geleceği net gören ona göre hazırlanan, kocamışlarımıza, onlara destek verebilen her yiğidin üzerine olsun vesselam. 

                                                                                                        Lütfullah Kaleli

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar
Etiketler:


Bir Yorum Yaz
Bu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Şartlar ve Koşullar